Váš domov si zaslúži nové kvalitné eurookná od profesionálov zo Slovenska

0
932
Či už renovujete svoj domov, chystáte vytúženú rekonštrukciu alebo túžite po nových oknách, ktoré splnia všetky požiadavky na bezpečnosť a technické parametre, základom je dôkladne zvážiť to, aké okná či dvere vyžadujete, a to predovšetkým z hľadiska materiálu, ktorý je kľúčovým faktorom. Ak uvažujete trebárs o eurooknách, nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi riadkami, ktoré vám s výberom určite pomôžu.

Drevené okná a ich bezkonkurenčné prednosti

Drevené okná a rámy sú vyrobené z umelého dreva. Tento inovatívny produkt si zachováva skutočnú krásu skutočného dreva, ale s výhodami, ktoré by ste mali poznať aj vy. Viacvrstvové drevo sa vyrába spájaním drevených častí dohromady, aby sa vytvoril jeden kus dreva, ktorý je pevný a zároveň trvanlivý. Toto použitie drevených profilov znamená, že pri použití zvyšku dreva môžu byť vyrezané len tzv. uzly. Drevo je fantasticky silný materiál, pri výrobe eurookien sa používa dokonca viac dreva a tým sa zachovávajú vlastnosti tohto prírodného materiálu akými sú odolnosť, vysoká životnosť, nadčasový vzhľad i tuhosť.

Prírodný izolátor

Drevo je prírodný izolátor. Okrem toho dosahuje vysokú výkonnosť dvojitého zasklenia s použitím špičkových sklenených výrobkov a teplých dištančných tyčí, ktoré udržujú vysokú úroveň izolácie v interiéri aj počas chladných mesiacov. Moderné krídla okien na druhej strane ponúkajú originálny šarm a krásu drevených krídiel so všetkými modernými vymoženosťami v dizajne a výkone okien. Eurookná od profesionálov zo Slovenska – Stolárstvo u Kunaja s.r.o sú zárukou prvotriednej kvality, elegancie, špičkových vlastností a vysokej životnosti, ktorá splní požiadavky aj náročných zákazníkov. Tak čo poviete, budú tradičné drevené okná súčasťou aj vašej domácnosti?