Cisco kurz? Obráťte sa na jediného certifikovaného partnera v strednej Európe

0
1579
Cisco kurz
Cisco kurz
Poznáte to. Svet technológií sa neustále posúva a vy s ním potrebujete držať krok. Našťastie na to nie ste sami. Aj na Slovensku sa nájde množstvo odborníkov, ktorí dokážu vašu kvalifikáciu rozšíriť. Jedným z najspoľahlivejších spôsobov, ako to urobiť, je dať sa na Cisco kurz.

Cisco školenie od odborníkov 

Hoci sa s blade servermi Cisco stretávame takmer na každom rohu, na Slovensku je iba jedna spoločnosť, ktorá má titul Cisco Learning Partner Specialized. To jej umožňuje Cisco kurzy nielen viesť, ale počas nich vás aj pripravovať na skúšky a udeliť vám certifikát.
Certifikácia Cisco - ALEF Training
Certifikácia Cisco – ALEF Training
Okrem toho, že Cisco školenie pokrýva tie najkľúčovejšie témy ako sú počítačové siete využívajúce protokoly IPv4 a IPv6, novinky na trhu či sieťová bezpečnosť, profesionáli z ALEF Training vám dokážu ušiť kurz priamo na mieru.

Cisco kurz aj pre firmy 

Rôzni vendori si vyžadujú rôzne prístupy. Ak pracujete v IT spoločnosti, ktorá sa chce posunúť vpred, no potrebuje pre svojich zamestnancov komplementárne vzdelávanie, v ALEF Training vám Cisco školenie pripravia podľa požiadaviek.
Školiacia miestnosť - ALEF Training
Školiacia miestnosť – ALEF Training

Teória s praxou 

Na Cisco školeniach nejde len o neustály prísun informácií, ale najmä o to, ako s nimi pracujete. Preto máte možnosť priamo na Cisco kurzoch vyskúšať si aplikáciu novo nadobudnutých vedomostí a všetky nezrovnalosti a otázky konzultovať priamo so školiteľom. Zvoľte si aj vy smer budúcnosti a polepšite si profesne vďaka Cisco kurzu.