Objavte tajomstvo útulného domova a obklopte sa prírodou

0
1037
Objavte tajomstvo útulného domova a obklopte sa prírodou
Mať útulne zariadený domov je pre mnohých z nás veľmi dôležité. Dobre si oddýchnuť a nabrať silu na nový deň dokážeme len v útočisku, kde sa cítime príjemne. Predstavy o tom, čo je útulné bývanie sú v súčasnosti veľmi rôznorodé, no bohatá je aj ponuka nábytku a doplnkov interiéru. Ponuka materiálov rovnako nezaostáva, preto si môžeme vybrať z množstva možností, ako si zariadiť svoje vysnívané bývanie.
DIZAJNOVÝ TV STOLÍK VALMAI  - Estilofina
DIZAJNOVÝ TV STOLÍK VALMAI  – Estilofina

Nadčasovosť prírodných materiálov

Aj keď máme v súčasnosti obrovský výber, nábytok z prírodného materiálu z módy nikdy nevyjde. Ak túžite po životnom prostredí, ktoré bude pokojným útočiskom pred ruchom mestského života, siahnite po možnostiach, ktoré vám ponúka samotná príroda. Hoci sú prírodné materiály o niečo drahšie, ich dôležitým benefitom je, že sú udržateľné. Sú zároveň zárukou vysokej kvality a pri správnej údržbe vám môžu slúžiť desaťročia.
DIZAJNOVÝ ZÁVESNÝ TV STOLÍK SHAYLA  - Estilofina
DIZAJNOVÝ ZÁVESNÝ TV STOLÍK SHAYLA  – Estilofina

Neoceniteľná hodnota dreva

Základnú zložku domácnosti, ktorá je zariadená v duchu prírody je nepochybne drevo. Slúži nielen ako konštrukčný prvok v podobe trámov, strešných konštrukcií, schodov a zábradlí, ale aj ako estetický doplnok. Ak sa ho rozhodnete priznať, bude plnohodnotnou zložkou vášho interiéru a dodá mu pocit maximálnej útulnosti.   Do svojej obývacej izby vniesiete príjemnú atmosféru prírody, ak si zvolíte nábytok z masívu. Na stránkach Estilofina nájdete drevený tv stolík, ktorý poskytne pre váš televízor dostatočnú stabilitu a vy si tak môžete bez obáv užívať svoje obľúbené filmy. O dokonalé filmové zážitky sa postará aj veľká rohová sedačka, na ktorej sa budete cítiť pohodlne aj vo väčšej spoločnosti.
DIZAJNOVÁ SEDAČKA S OTOMANOM ANSLEY TMAVOSIVÁ - Estilofina
DIZAJNOVÁ SEDAČKA S OTOMANOM ANSLEY TMAVOSIVÁ – Estilofina

Dajte útulnosti zelenú

V prípade, že túžite po čo najútulnejšom bývaní, nikdy netrafíte vedľa, ak sa obklopíte interiérovými rastlinami. Ak milujete živé a viete sa o nich aj postarať, vytvorenie domácej zelenej oázy bude pre vás hračkou.
DIZAJNOVÁ SEDAČKA S OTOMANOM ANSLEY HORČICOVÝ ZAMAT -  Estilofina
DIZAJNOVÁ SEDAČKA S OTOMANOM ANSLEY HORČICOVÝ ZAMAT –  Estilofina
Akákoľvek živá rastlina dokáže dokonale zapadnúť do každého typu interiéru, pričom si vždy zachová svoju jedinečnosť. Môžete sa pohrať aj s motívmi a imitujte zelenú krásu napríklad aj vkusnými maľbami na stenách, rôznymi štýlovými tapetami, ktoré sú hitom posledných rokov. Chcete objaviť tajomstvo útulného domova a nekonečné možnosti, ako si ho zariadiť? Nahliadnite do ponuky Estilofina a vyberte si zo širokej ponuky štýlového nábytku z kvalitných prírodných materiálov.