Plagáty v škandinávskom štýle. Vyberte si vzor a vytlačte ho v online tlačiarni

0
839
Plagáty v škandinávskom štýle. Vyberte si vzor a vytlačte ho v online tlačiarni
Škandinávsky štýl zažíva v poslednej dobe obrovský boom a aj vy si môžete úplne jednoducho skrášliť domácnosť alebo kanceláriu krásnym a originálnym plagátom presne podľa vašich predstáv. Plagáty inšpirované severským dizajnom môžu osviežiť i vaše steny a vykúzliť v miestnosti útulnú atmosféru. Radi by ste si aj vy doma zavesili takýto plagát? Čítajte ďalej a dozviete sa, že cesta k nemu vôbec nemusí byť zložitá a nákladná.

Minimalistický a nadčasový dizajn u vás doma

Škandinávsky štýl je charakteristický odkazom na prírodné materiály, textúry, striedmosť a neutrálne farebné palety, ktoré len tak neomrzia. Inšpiráciu nachádza v prírode a jednoduché, väčšinou jemné geometrické vzory sú príjemným vizuálnym zážitkom, ktoré na seba nestrhávajú neprimeranú pozornosť a nepôsobia vôbec rušivo. Toto všetko si môžete veľmi jednoducho preniesť aj do vašich domovov. Máte jedinečnú možnosť zútulniť si obydlie plagátom, ktorý perfektne zapadne do vášho interiéru a dokonale ulahodí vášmu vkusu.

Plagát sa hodí naozaj všade

Jednoduché, čisté a roztomilé ilustrácie zvierat alebo prírody môžu zdobiť napríklad detskú izbu. Doprajte deťom estetický zážitok a popozerajte sa po motíve, ktorý sa najlepšie hodí k nábytku a vybaveniu izby. Plagáty v škandinávskom štýle môžu dotvoriť charakter miestností nielen v severskom, ale pokojne aj rustikálnom, industriálnom alebo aj minimalistickom štýle. Cenová dostupnosť z plagátov robí jednoduchý spôsob, ako obmieňať dekorácie podľa nálady a nemať pritom výčitky. Plagáty totiž môžu byť pokojne tematické, napríklad podľa ročného obdobia. Aj drobné zmeny v interiéri niekedy stačia na to, aby ste mali dojem, že ste miestnosť po čase trochu vynovili.

Všetko vybavíte online!

Aj váš interiér môžete premeniť na oázu pokoja. Dokonca to nemusí stáť ani veľa peňazí! Ak ste už našli motív, ktorý by sa vám páčil, delí vás už len maličký krôčik od toho, aby visel na vami zvolenom mieste. Plagáty sú totiž ideálnym spôsobom, ako si do domácnosti vpustiť svieži vietor umenia a neminúť na to rodinné úspory. Už viete, ako by váš plagát mal vyzerať? Návod na to, ako pripraviť podklady do tlače, nájdete na stránke justprint.sk, alebo sa obráťte priamo na profesionálov na infolinke. Ochotne vám pomôžu, takže sa nemusíte ničoho báť. Vašou jedinou starosťou bude len rozhodnúť sa, kde sa bude nový plagát najlepšie vynímať.

Rôzne možnosti formátov a papierov

Ďalším krokom bude uvážiť, aký formát by sa vám hodil do izby najlepšie. Voľba papiera je takisto na vás – dávate prednosť lesklému alebo matnému povrchu? Niektoré druhy máte možnosť ešte zušľachtiť fóliou alebo lakom. Skvelé je aj to, že v rámci jednej objednávky si môžete vybaviť naraz viacero vzorov, čiže teraz vám už naozaj nič nebráni zaobstarať aspoň jeden štýlový kúsok do každej miestnosti. Aj takéto dekorácie vám pomôžu vytvoriť si harmonický domov, z ktorého budete mať radosť a budete sa v ňom cítiť dobre. Vyskúšate to?