Matrac z lenivej peny – aké výhody poskytuje?

0
1126
Predstavte si, ako po celom dni vleziete do postele, ktorá vyhovuje vašim krivkám a objíma tak vaše telo. Už žiadne bolesti kĺbov, nepríjemný tlak na chrbticu, či inú časť tela. Teraz si predstavte, že spíte pokojne počas celej noci, ráno sa zobudíte svieži a ste pripravený ísť do práce. Matrac s lenivou penou poskytuje pre užívateľov mnoho výhod, o ktorých by ste mali jednoznačne vedieť aj vy.

Neuveriteľný komfort, ktorý si okamžite zamilujete

Lenivá pena je vysoko odolný materiál citlivý na teplotu, ktorý reaguje na teplo a váhu vášho tela. Keď si ľahnete na vysokoelastickú gumu, pena sa okamžite vytvaruje do vašich kriviek. Táto vlastnosť prispôsobená telu je to, čo odlišuje pamäťovú penu od ostatných matracových materiálov, čo z nej robí ideálnu voľbu pre všetkých tých, ktorí túžia po dokonalom spánku.

Matrac, ktorý sa prispôsobí vašej polohe

Pružná povaha matracov s lenivou penou znamená, že sa pohodlne prispôsobia rôznym polohám na spanie, pretože materiál upravuje a rovnomerne rozdeľuje telesnú hmotnosť. Chrbtica je dokonale vyrovnaná, zatiaľ čo zadné a bočné podvaly majú rovnakú úroveň podpory držania tela. Žiadne bolesti ramien, hlavy či krčnej chrbtice!

Prenos pohybu

Obmedzený prenos pohybu je ďalšou kľúčovou výhodou dnešných postelí s lenivou penou. Schopnosť absorbovať energiu a minimalizovať účinky pohybu robí lenivú penu vynikajúcou voľbou pre páry – keď sa jeden z partnerov pretočí, druhý necíti nič. A aké sú ďalšie benefity, ktoré poskytuje matrac z lenivej peny?
  • Reakcia na tlak a teplo,
  • Optimálne prispôsobenie tvaru ľudského tela,
  • Rovnomerné rozloženie váhy ľudského tela,
  • Podpora krvného obehu
  • Žiadne preležaniny a stuhnuté svaly.
Tak čo poviete, bude súčasťou aj vašej spálne kvalitný matrac Materasso, ktorý uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov?