Kvalitná kozmetika ako zázrak prírody

0
1667
Bežným, a teda i najčastejším problémom žien s citlivou pokožkou je to, že nosenie make-upu zhoršuje ich kožné problémy. V dnešnej dobe sa však dá riešiť aj tento problém, a to pomerne jednoducho. K dispozícii sú totiž kozmetické výrobky, ktoré sú vyrobené z organických zložiek, čím poskytujú užívateľovi veľa benefitov. Pýtate sa, prečo siahnuť po eko kozmetike, resp. drogérii?

Prírodné zložky

Prírodné zložky kozmetických prípravkov nedráždia pokožku a sú dostatočne jemné na každodenné použitie. Dôvodom je skutočnosť, že zložky používané v týchto výrobkoch pochádzajú z prírodných zdrojov. Vyrážky, svrbenie, pupienky, začervenanie a alergické reakcie sú ojedinelé, čo možno považovať za jednu z najväčších výhod.

Kozmetika, ktorá nedráždi pokožku

Problémy s kozmetikou môžu mať aj ľudia, ktorí nemajú citlivú pokožku. Totiž, nekvalitná kozmetika môže suchú pokožku dráždiť a zároveň spôsobiť nepríjemné svrbenie a začervenanie, prípadne je príčinou závažnejších kožných problémov. Tí, ktorí trpia ekzémom a dermatitídou, sú zvlášť vystavení podráždeniu.

Výživa pokožky počas celého dňa

Podobne ako mnoho iných výrobkov vyrobených z organických látok, aj prírodná kozmetika môže pokožke dodať potrebnú výživu počas celého dňa. V eko kozmetike soaphoria sa bežne používajú prísady ako vitamín E, kokosový olej a ďalšie prírodné zložky, ktoré naša pleť ocení. Tieto prísady a ďalšie látky sú známe tým, že pomáhajú k zdravšej a sviežejšej pokožke. Sú tiež plné antioxidantov, ktoré môžu pomôcť zabrániť skorým príznakom starnutia a udržiavať pokožku v dobrom stave.

Vyberte si zo širokej ponuky výrobkov

Samozrejme, že eko drogéria je v dnešnej dobe dostupná v každom meste i drogérií. Pleťová kozmetika, pracie prostriedky či rôzne doplnky výživy môžete zakúpiť v kamennej, ale tiež internetovej predajni naureus.sk, čiže výber je len na vás a vašich preferenciách.