Ako minúť rozpočet, ktorý vám dala vaša firma na chod vášho oddelenia? 

0
1284
Každé oddelenie vo veľkých firmách dostane na rok určitý budget, s ktorým môžu hospodáriť a vynaložiť ho na rôzne veci. Zostalo vám dosť peňazí a neviete, ako ich využiť? Jeseň je za rohom a my vám prinášame niekoľko užitočných tipov.

Inovácie

Či už budete inovovať vaše účtovníctvo alebo sa pokúsite zaviesť nejaký nový pracovný postup, všetko musí stáť nejaké peniaze. Môžete to použiť na nákup aplikácií alebo iného software-u, ktorý bude nevyhnutný.

Teambuilding

Viete, čo je základ dobrej personalistiky a HR oddelenia? Predsa spokojný zamestnanec. Doprajte vášmu tímu nejaký teambuilding, kde sa lepšie spoznáte a načerpáte nové sily.

Nové vybavenie

Potrebujete nové počítače, kancelárske pomôcky alebo akékoľvek iné prístroje a techniku? Ak na to máte rozpočet, kúpte to. Náklady si môže vaša firma uviesť aj do daňového priznania.

Prezentačné videá

HR náborové videá, inštruktážne videá pre nových kolegov, ale aj prezentačné videá vašej firmy pre získanie nových klientov. Všetky si môžete zaplatiť z budgetu, ktorý vám zostal a prispieť tak k rozvoju vašej firmy.

Vzdelávanie

Všetky od odborných seminárov až po jazykové kurzy môže pomôcť vašim zamestnancom napredovať a posunúť aj vašu firmu na lepšiu cestu. Peniaze investované do vzdelania sa vám vždy vrátia.